Bastion Florenc - Logo

Výhody kanceláří v budově Bastion: Ideální poloha pro zaměstnance i klienty

Bastion Florenc - Budova

Když přemýšlíte o umístění své firmy do nových prostor, je důležité mimo jiné zvážit jejich polohu a dostupnost. Jednou z nejvýhodnějších možností je kancelářská budova Bastion, která se nachází pouhých 50 metrů od autobusového nádraží na Florenci a jen 5 minut pěšky od Masarykova nádraží. Tato vynikající poloha přináší mnoho výhod pro zaměstnance a klienty.

Snadná dostupnost pro mimopražské:

Poloha budovy Bastion je strategicky výhodná pro cestování z různých měst v ČR, a to nejen z okolí Prahy. Díky blízkosti autobusového nádraží na Florenci mají lidé možnost pohodlně přijet do Prahy a následně dojít pěšky do budovy. Masarykovo nádraží je také v těsné blízkosti, což zajišťuje rychlé a jednoduché spojení vlakem pro ty, kteří preferují tento způsob dopravy. Vlakem lze dojet i na Hlavní nádraží a dojet k budově jednu stanici metrem C. Recepce budovy se nachází zhruba 10 metrů od výstupu z metra na Florenci, takže dostat se z Hlavního i Masarykova nádraží do kanceláře může zabrat pouhých 5 minut.
Bezproblémová dostupnost přináší mnoho pohodlí a minimalizuje ztrátu času strávenou cestováním.

Poloha v rámci Prahy:

Florenc je dopravním uzlem nejen příměstských, ale i pražských linek MHD. Vchod do budovy je přímo u výstupu ze stanice metra Florenc – přestupní stanice linek B a C. V těsném okolí se nachází několik zastávek tramvají a autobusů a pro cestování do kanceláře či retailu tak lze využít 8 autobusových spojů a 12 tramvajových linek.

Kromě rychlého spojení metrem se na Florenc dostanete třeba autobusem: za 10 minut z Vršovic, za 18 minut ze Strašnické, 10 minut z Pařížské ulice, za 7 minut ze Žižkova.
Tramvají jste za 13 minut na Floře, za 5 minut na Letné, za 7 minut na Václavském náměstí, za 5 minut v Holešovicích, za 13 minut ve Střešovicích atd.

Šetrné cestování:

Cestování autobusy a vlaky také přináší výhody z hlediska udržitelnosti a úspor zdrojů. Využívání veřejné dopravy snižuje emise skleníkových plynů. Autobusy a vlaky mají také větší kapacitu než osobní automobily, takže přepravují více cestujících najednou, čímž se snižuje počet vozidel na silnicích. Cestování veřejnou dopravou má i efekt ekonomický, je levnější než jezdit sám v autě.

Sdílej článek

Chcete se dozvědět více?

Napište nám